Raktáros (Ercsi)

Fejvadász Irodánk keresi Magyar megbízója részére

Raktáros

pozíció betöltésére új munkatársát Ercsi térségében, Fejér Vármegye

Feladatok

  • áruátvétel, raktározás, csomagolás és kiszállítás előkészítése
  • együttműködés a kapcsolódó részlegekkel (gyártás, beszerzés, értékesítés, szerviz)
  • raktári készletek naprakész vezetése, nyomon követése a vállalat irányítási rendszerében készletpontosság fenntartása
  • raktárkészlet rendelési igény leadása a beszerzés felé
  • készletek tárolásának precíz, sérülésmentes, átlátható működtetése, FIFO-elv szerint
  • éves és évközi leltár előkészítése és lebonyolítása
  • raktári rendszer és folyamatainak fejlesztése
  • épület karbantartásához kapcsolódó ügyintézés

Elvárások

  • minimum 2-4 év raktározási tapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség
  • problémamegoldó készség
  • kiváló szervezőkészség
  • magas szintű számítógépes és MS Office ismeretek (főként Excel)
  • rendszerszemlélet

Előnyök

  • targoncavezetői engedély
  • angol nyelvtudás
  • jelentkezést bérigény megjelölésével várunk

Ercsi