Raktáros (Budapest)

Cégünk a Szabó Autójavító Kft. 30 éve foglalkozik a Volkswagen konszern elismert márkaszervizeként személy- és haszongépjárművek karbantartásával és javításával.

Dinamikusan fejlődő családi vállalkozásunk cégünk határozatlan időre keres

raktáros (alkatrész gazdálkodó, ügyintéző)

pozícióra munkavállalót.

Feladatok

  • Alkatrészkészlet optimális szinten tartása hosszútávon
  • Érkező áruk fogadása, árubeszerzés
  • Árukiadás, szervizrészleg kiszolgálása
  • Nyilvántartások vezetése, pontos adminisztráció
  • Esetenkénti árukiszállítás
  • Leltározás és annak adminisztrálása

Elvárások

  • Raktáros és/vagy raktárgazdálkodó munkakörben szerzett tapasztalat
  • CROSS és egyéb VW-konszern programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki és informatikai affinitás
  • Legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)

Előnyök

  • Budapesti városismeret
  • Targonca jogosítvány
  • Közeli lakóhely
  • Középfokú angol vagy német nyelvvizsga
  • Gépjármű ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Cafeteria
  • Stabil, biztonságos és barátságos munkahely, modern környezet
  • Részvétel a céges eseményeken
  • Egyéb juttatások és szolgáltatások

Budapest