Raktáros (Budapest)

22.KERÜLET – BUDAFOK-BUDATÉTÉNY

Raktáros

Raktáros Kereskedelemmel és megújuló energia kivitelezéssel foglalkozó folyamatosan bővülő cégcsoport Raktáros munkatársat keres alábbi feltételek szerint:

Feladatok

  • Áru átvétele, - kiadása
  • Raktár és építkezések közötti anyagmozgatás
  • Raktárkészlet nyilvántartása, kezelése
  • Gépjárművek karbantartásának megszervezése, géppark kezelése,
  • Adminisztratív háttérmunkák
  • Szoros együttműködés a vállalat részlegeivel

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncavezetői engedély
  • Több éves targoncavezetői gyakorlat
  • Középiskolai végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Alapos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Raktár kezelésben szerzett tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely dinamikusan fejlődő cégünknél
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye

Budapest, 22. kerület

Jelentkezés az állásra: magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével, kérjük küldje a " Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest