Raktáros (Székesfehérvár)

Makita Kft. székesfehérvári központjába keressük új kollégánkat, aki a raktári folyamatokban segítené a csapatunk munkáját. Makita termékek nagykereskedelmével foglalkozunk ( gépek és azok tartozékai, alkatrészei ).

Raktáros

Feladatok

  • Beérkező áruk minőségi és mennyiségi átvétele
  • Kimenő áruk komissiózása, csomagolása és feladása
  • Saját rendszerünkben történő árukezelés
  • PDA használat

Elvárások

  • Rendelkezz középfokú végzettséggel
  • Precízen, felelősséggel végezd a Rád bízott feladatokat
  • Rendelkezz OKJ-s targoncavezetői bizonyítvánnyal, valamint gyakorlattal

Előnyök

  • Otthonosan mozogsz a raktárban
  • Használtál már korábban PDA-t
  • Hosszútávra szeretnél elhelyezkedni
  • Minél előbb tudsz kezdeni

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Nyugodt és minőségi munkakörülmények
  • Munkaidő: H-Cs 7:30-16:30; P: 7:30-14:00 (30 perc ebédidővel)
  • Teljes mértékben bejelentett, törvényi előírásoknak minden tekintetben megfelelő munkaviszony
  • Versenyképes bér, cafetéria
  • Ha nem székesfehérvári vagy: utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye

8000 Székesfehérvár

Székesfehérvár