Raktáros (Törökbálint)

Raktáros

Leírás

Ha szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, egy megbízható, stabil céggel a hátad mögött, és hosszútávra tervezel, Téged keresünk! Mi megbecsüljük és díjazzuk a szorgalmadat, lelkesedésedet!

Törökbálinti partnerünkhöz munkatársat keresünk kereskedelmi profillal rendelkező logisztikai központunkba az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok

  • Áru átvétele, ki- és betárolása
  • Áru összekészítés, komissiózás
  • Anyagmozgatás
  • Online rendelések összekészítése, csomagolása
  • Raktározáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások
  • Raktáros tapasztalat
  • 2 műszak vállalása (időszakosan hétvégi munkavégzés)
  • Esetleges túlórák vállalása
  • Kiváló fejben számolási képesség
  • Okos eszközök, PDA használata
  • Fizikai erőnlét

Előny:
  • Targoncavezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk
  • Bérezés: alapbér + műszakpótlék + teljesítményprémium
  • Dolgozói kedvezmény a cég termékeire
  • Bejárás támogatás + Céges busz Budapest XI. kerületéből
  • Előrelátható beosztás két műszakban
  • Stabil, megbízható, hosszútávú munkahely
  • Túlóra lehetőség

Műszakrend: 2 műszak

Munkavégzés helye

Törökbálint

Törökbálint