Raktáros (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Raktáros -Hranipex Kft.

Feladatok

  • bejövő áru széthordása, helyrehordása, kezelése, rendezése
  • vevői rendelések összekészítése, csomagolása
  • komissiózás
  • raktárosi munkák elvégzése (napi, heti, havi)
  • raktári rend fenntartása
  • anyagmozgatás
  • szkenner használata
  • egy műszak, 7.30-16.00 (H-P)

Elvárások

  • raktározásban szerzett tapasztalat - 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • aktív munkavégzés

Amit kínálunk

  • dinamikus, fiatal csapat
  • fix, hosszú távú munkalehetőség
  • modern, tiszta környezet
  • munkához szükséges ruházat, kellékek
  • fix fizetés, cafetéria, munkába járási támogatás, negyedéves bónusz
  • állandóra bejelentett munkahely

Munkavégzés helye

Székhely/telephely: Győr (Ipari park) – iroda, raktár

A jelentkezéseket önéletrajzzal a Jelentkezem az állásra gombra kattintással várjuk, érdeklődni is lehet, munkaidőben a köv. tel. sz.: +36 30/4425-411

Győr