RAKTÁROS (Budapest)

Belvárosi, 13. kerületi partnerünk irodájába

4 órás RAKTÁROS MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK VÁLASZTHATÓ MUNKAIDŐVEL.

Mit lenne a napi szintű feladatod?

  • kézi anyagmozgatás
  • csomagösszekészítés
  • komissiózási feladatok
  • raktár rendben tartása
  • esetenként postázási feladat

Kérünk, hogy rendelkezz:

  • középfokú végzettséggel
  • jó állóképességgel, és fizikummal, hiszen raktárban fogsz dolgozni
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, azért, hogy minél gyorsabban megtanuld a termékeket

Mi az előnye?

  • hosszútávú munkalehetőséget nyújt, bejelentéssel
  • szép környezetben, modern irodahelyiséggel
  • a raktár kis alapterületű
  • könnyen megközelíthető a munkahely
  • és a bér is jó + igény esetén BKV támogatás!

Választható munkaidő:

H - P: 8:00 – 12:00 vagy H – P: 10:00 – 14:00

Ha érdekel a lehetőség, kérlek küldd meg önéletrajzod.
Bővebb információt a 30/555-9445-ös telefonszámon tudok adni!

Budapest