Raktáros 3 műszakban (Szombathely)

Raktáros 3 műszakban

Leírás

RAKTÁROS TARGONCAVEZETŐ munkatársakat keresünk SZOMBATHELYI partnercégünkhöz 3 vagy 4 MŰSZAKOS munkarendbe!

BÉREMELÉS! 2468.-Ft bruttó alap órabér 2024.04.01-től!
Szükséges vezetői engedélyek: Vezetőüléses (3324), vezetőállásos (3313), gyalogkíséretű (3312)

Ha jelentkezel hozzánk az alábbiakban részesülhetsz az alapbéren felül:

  • 13. havi fizetés
  • cafeteria 37.500.-Ft/hó
  • jelenléti bónusz, teljesítménybónusz, lojalitás bónusz
  • ingyenes céges buszjáratok több mint 40 településről
  • túlóralehetőség

Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Feladatok
  • A gyártás folyamatos alapanyag ellátásának biztosítása többműszakos munkarendben
  • Raktárrendezés, emelőgép kezelés, leltározás, készletkezelés
  • A gyártásban felmerülő problémák, úgymint alkatrészhiány, többlet, göngyöleg, selejtezés, válogatás
  • Targonca, targoncatöltő meghibásodása esetén az emelőgép ügyintéző értesítése.

Elvárások
  • Alapfokú iskolai végzettség.
  • Érvényes targoncavezetői engedély (három kategóriában: 3312,3313, 3324), valamint ezt tanúsító OKJ bizonyítvány.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete.
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny.
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapbér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Cafeteria
  • Műszak- és túlórapótlék
  • Havi bónusz
  • Céges buszjárat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely