Raktáros (állandó éjszakás) (Budapest)

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata.

Csapatunk bővítése céljából

Éjszakás raktáros

munkatársat keresünk!

(bér: havi bruttó 566.000 Ft)

+ targonca vezetői pótlék + bejárási támogatás + túlóra pótlék

Az Ön feladata:

  • Raktári feladatok ellátása
  • Áruk összekészítése, pakolása
  • Komissiózás, kézi anyagmozgatás
  • Munkavégzés fagyasztott térben (-18 fok)

Az Ön profilja:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó egészségi állapot
  • Jó munkabíró képesség

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat (gyalogkíséretű és tolóoszlopos )
  • Fagyasztott /frissáru raktárban szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Egy stabil, piacvezető, ugyanakkor folyamatosan fejlődő, innovatív cég biztonsága
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Bér: havi bruttó 566.000.-Ft

Munkarend:

Állandó éjszaka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a jelentkezési lap kitöltésével regisztráljon! Reméljük mielőbb csapatunkban üdvözölhetjük!

Budapest