Raktáros, anyagkezelő (Budapest)

Budapesten keresünk raktáros, anyagkezelő és anyagbeszerző munkakörbe főállású alkalmazottat

Magyarország egyik piacvezetőjeként cégünk az egész ország területén végez erős és gyengeáramú hálózatépítési, és komplett adatközpont kivitelezési munkákat.

Cégünk kivitelezési és üzemeltetési projektjei kapcsán jelentős raktárkészlet mozgást kell kiszolgálni. Feladatod lesz a raktárkészlet logisztikája, kezelése, nyilvántartása, projektek anyagkiszolgálása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Beérkező áru pakolása a kijelölt helyre, raktárainkba, teherautókba
  • Meghatározott lista alapján a megrendelt, vagy a projektre kiírt áru összekészítése
  • Raktárkészlet fogyó anyagainak figyelése, szinten tartása
  • Kézi árumozgatási feladatok ellátása
  • A raktározással kapcsolatos programok használata, mely magába foglalja az adatbevitelt, illetve a lekérdezést
  • Az átvett és bevételezett anyagokat a betárolási riport alapján ellenőrzése és a megfelelő tárhelyen elhelyezése
  • Vonalkód olvasóval történő munkavégzés
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása
  • A termékek ellátása különböző címkékkel
  • Közreműködés a éves leltározás során
  • A cég minőségbiztosítási célkitűzéseinek, módszereinek támogatása

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • MS Office alkalmazások alapszintű ismerete

Örülünk, ha

  • Van alapszintű angolnyelv-tudásod
  • Szereztél már tapasztalatot hasonló munkakörben
  • Jártas vagy kisteherautóval (<3,5t) való áruszállításban

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag, versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye

  • 1117 Budapest, Budafoki út

Budapest