Raktáros- targoncás munkatársakat keresünk (Zalaegerszeg)

Raktáros- targoncás munkatársakat keresünk

Leírás

Zalaegerszegi partnerünk részére keresünk munkatársakat raktáros és targoncavezető munkakörbe.

Feladatok

  • A raktár által tárolt, mozgatott alapanyagok és késztermékek kezelése
  • Precíz, balesetmentes árumozgatás

Elvárások
  • Raktározási tapasztalat
  • Új hatósági OKJ targoncás bizonyítvány
  • Kettő műszakos munkarend vállalása

Előny:
  • SAP BAÁN rendszer-, anyag-bevételezés ismerete

Amit kínálunk
  • Azonnali kezdés
  • éves br. 600.000 Ft cafetéria
  • Műszakpótlék (46%)
  • Teljesítmény bónuszok
  • egészségpénztár

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-338-70-79-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg