Raktáros-targoncás pozíció Szigetszentmiklóson (Szigetszentmiklós)

Raktáros-targoncás pozíció Szigetszentmiklóson

Leírás

Megbízható, stabil, hosszútávú munkára vágysz? Rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal és raktári tapasztalattal is? 2 műszak, szabad hétvége! Szigetszentmiklósi partnerünk lelkes kollégákat keres! Ha te sem bírsz otthon ülni és folyamatosan pörögsz, akkor jelentkezz, hogy segíthessünk megtalálni számodra a megfelelő munkát!

Ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok

  • Beérkező áruk kezelése;
  • Termékek szállításra való előkészítése, árukiadás;
  • Teherautók fel- és lepakolása;
  • A termékek kézi vagy gépi árumozgató eszközökkel történő rendezése;
  • Áruk, készletek mozgásának vállalatirányító rendszerben való rögzítése.

Elvárások
  • Téged keresünk, ha rendelkezel OKJ-s targoncás jogosítvánnyal és raktáros tapasztalattal!
  • Szükséges a heti szinten átlagosan 8 óra túlóra vállalása,
  • Rugalmasság;
  • Munkautasítások pontos követése
  • Alapszintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk
  • Mi hosszútávban gondolkozunk! És te?
  • Versenyképes juttatási csomagra számíthatsz;
  • Havi teljesítmény bónusz;
  • A jelentkezéstől követően akár 1 héten belül munkába tudsz állni,
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet vár rád;
  • Ingyenes céges buszjáratokat biztosítunk Budapestről (Csepel, Újbuda központ, Népliget)

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park;
  • Munkarend: H-P 2 műszakban

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehetséges:

+36 20 580 7876

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós