Raktársegéd pozíció Szegeden - Szabad hétvégékkel és 1 műszakos munkarenddel! (Szeged)

Raktársegéd pozíció Szegeden - Szabad hétvégékkel és 1 műszakos munkarenddel!

Leírás

Kedves Jövőbeli Raktárosok és Raktársegédek!

Szeretnél részese lenni egy dinamikus csapatnak, ahol a munka nem csak kötelesség, hanem egy izgalmas kaland is? Keresünk 1-2 lelkes és motivált kollégát raktáros vagy raktársegéd pozícióba hétköznapi munkavégzéssel.

Feladatok
Mi vár rád?

  • Alapanyagok biztosítása a termelés részére, hogy minden gördülékenyen menjen.
  • Teherautók fel- és lerakodása, ahol minden mozdulat számít.
  • Készletnyilvántartás-kezelése, hogy mindig tudjuk, mi hol található.
  • Automata csomagológép kezelése, modern eszközökkel dolgozhatsz.
  • Technológiai hulladékok kezelése, a fenntarthatóság jegyében.
  • Raktárak tisztántartása, hiszen a rendezettség a siker kulcsa.

Elvárások
  • Raktározási tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély raktáros esetében, raktársegéd esetében előny
  • Precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent: vállalatirányítási rendszer ismeret, termelőüzemben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Teljes munkaidőben foglalkoztatunk
  • 1 műszakos munkarendbe fogsz dolgozni tehát minden hétvégét a barátaiddal családoddal töltheted!
  • Kellemes, fiatalos légkör
  • Cafeteria juttatás az első ledolgozott hónap után
  • A munkavégzéshez szükséges teljes ruházatot biztosítjuk, hogy mindig készen állj a munkára
  • Targonca jogosítvány megszerzését biztosítjuk

Ha úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól, ne habozz, kattints a jelentkezés gombra. E-mailben vagy telefonon is várjuk a megkeresésed.

Kovács Norbert : [email protected] illetve 06 20 580 76 70

Munkavégzés helye

Szeged, Magyarország

Szeged