R&D Termékanalízis mérnök (Veszprém)

R&D Termékanalízis mérnök

Leírás

Kiemelt multinacionális veszprémi Partnerünkhöz keresünk munkatársat R&D Termékanalízis mérnök munkakörbe:

Feladatok

  • Garanciális, valamint 0 km-es vevői reklamációk vizsgálata, analízise
  • A garanciális analízis dokumentálása, az előírt folyamatok nyomon követése
  • A vevői és a céges QRQC követelményeinek betartása
  • Garanciális kiesések adatainak összegyűjtése, elemzési eredmények összegzése
  • A garanciális kötelezettségek, felelősségek meghatározása a vevővel
  • Termék hibaanalízisek, elemzések elvégzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, termeléssel illetve külföldi R&D központokkal

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök informatikus)
  • Autóiparban és/vagy elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • Termékanalízisben illetve tesztberendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Statisztikai elemzési eszközök, elektronikai alapok, mikrokontrollerek és programozási nyelvek ismerete
  • Jó problémamegoldó készség, jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment
  • Magán egészségbiztosítás
  • Employee Assistance Program
  • Fix 13. havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém