R&D Tesztlabor mérnök (Veszprém)

R&D Tesztlabor mérnök

Leírás

Kiemelt multinacionális veszprémi Partnerünkhöz keresünk munkatársat R&D Tesztlabor mérnök munkakörbe:

Feladatok

  • Design és Process Validációk valamint Requalifikációs tesztek végrehajtása
  • Tesztberendezések kezelésének, felhasználásának elsajátítása
  • Tesztriportok, jegyzőkönyvek és tesztspecifikációk készítése
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása
  • Részvétel a tesztelő funkcióvizsgáló-; mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, installálásában
  • Projektekben való részvétel
  • Vevői reklamációk kezelése, analízisek végrehajtása
  • Részvétel tesztlabor fejlesztésében, eszközeinek beszerzésében, beüzemelésében, karbantartásában
  • Új termékek bevezetésének, valamint termékmódosítások támogatása

Elvárások
  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Autóiparban/autoelektronikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment
  • Magán egészségbiztosítás
  • Employee Assistance Program
  • Fix 13. havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém