React Architect (Budapest)

React Architect

Egy német multinacionális nagyvállalat egyik projektjére keresünk ambiciózusa angolul magabiztosan beszélő, fejlesztői feladatokat ellátó szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves, magabiztos tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok

  • React Native mobilalkalmazások műszaki koncepciójáért és fejlesztéséért való felelősség
  • Aktív részvétel a meglévő és új architektúrák továbbfejlesztésében
  • Aktív együttműködés a tervezőkkel és a koncepciófejlesztőkkel az új mobilalkalmazások fejlesztése során
  • Minőségbiztosításban való támogatás és a fejlesztés folyamatos felügyelése
  • A tervezéstől a fejlesztésen át, egészen az alkalmazás elindításáig végig kísérni a projekt teljes életciklusát
  • Technológiai vezető szerepet betöltése a React projektekben, és felelősségvállalás az RfP technikai részleteinek megválaszolásáért, becslések készítéséért, előértékesítésért
  • Kisebb csapat kialakítása és annak vezetése (2-4 fő szoftverfejlesztő)

If you have…

Elvárások

  •  Több éves applikáció-, webfejlesztői tapasztalat React Native vagy HTML, CSS, JavaScript/TypeScript használatával
  • Szoftverfejlesztési folyamatok és azok teljesítményének fejlesztésében való jártasság mobil platformon (iOS, Android)
  • Szolgáltatói interface-ek összekapcsolásában szerzett tapasztalat (REST/OData)
  • Build folyamatok magas szintű ismerete, CI/CD, tesztelés és backend technológiák
  • Kiváló felhasználói élmény biztosítása

Előnyök

  •  Angol nyelvismeret
  • Frontend lead  Technikai és szervezési útmutatás/támogatás a fejlesztői csapatnak
  • Új trendek megismerése és prezentálása, illetve ezek bemutatása és ajánlása az ügyfeleknek

Személyiség

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Analitikus gondolkodásmód

Budapest