Real estate business development specialist (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A hazai és nemzetközi ipari-ingatlan-piac kiemelkedő vállalatának csapata keresi új munkatársát, aki kompetens és előremutató megoldásokkal segítik majd az ügyfelek elképzeléseinek megvalósítását.

Real estate business development specialist

Feladatok

iparifejlesztésre alkalmas telkek értékesítése

ipari (gyártó és logisztikai) csarnokok bérbeadása és értékesítése (standard, BTS, BTO konstrukciók)

üzletfejlesztési és értékesítési lehetőségek azonosítása, tárgyalások folytatása, árajánlatok és szerződések készítése

folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel

Követelmények

főiskolai vagy egyetemi végzettség

minimum 2-3 év értékesítési, üzletfejlesztései területen szakmai tapasztalat

erős kommunikációképes szintű angol nyelvtudás

jogosítvány

felhasználói szintű MS Office ismeretek

kiemelkedően jó kommunikációs és tárgyalóképesség

eredményorientált személyiség

Amit kínálunk

hosszú távú munkalehetőség

versenyképes fizetés és juttatási csomag

professzionális csapatmunka és motiváló környezet

önálló és változatos feladatok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest