RECEPCIÓS (Sukoró)

A több mint 1 200 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. a hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a sportpolitikában, sportstratégiában és a sportlétesítmények üzemeltetésében.

A Kovács Katalin Nemzeti Kajak-Kenu Akadémia (8096 Sukoró, Evezős utca 1.)

RECEPCIÓS
munkatársat keres

FŐBB FELADATOK:

  • Vendégek érkezése előtti előkészítő feladatok;
  • Vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése;
  • Vendégek részére alapvető tájékoztatás nyújtása;
  • Foglalások kezelése, rögzítése, törlése és ezzel kapcsolatos ügyféltájékoztatások nyújtása;
  • Vendégek érkezést megelőzően leadott kéréseinek közvetítése az adott szakszemélyzet irányába vagy annak megszervezése és előkészítése;
  • Vendégek tartózkodás során jelzett kéréseinek és / vagy panaszainak kezelése, továbbítása az illetékes munkatárs felé;
  • Egyéb a recepció működésével kapcsolatos általános irodai és adminisztratív feladatok ellátása.

AMIT KÉRÜNK:

  • Türelmes, illemtudó és higgadt személyiség, kellő határozottsággal;
  • Az angol nyelv minimum középfokú alkalmazási képessége szóban és írásban egyaránt;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban egyaránt;
  • Középfokú iskolai végzettség.
A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

MIT AJÁNLUNK MUNKATÁRSAINKNAK?

  • Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
  • Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben
  • Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalom
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, éleslátást biztosító szemüveg támogatás, közigazgatási határon kívülről történő napi munkába járás esetén a bérlet 100%-a, munkahelyi bölcsőde, gyermekszületési támogatás)

Amennyiben rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, készségekkel, és csatlakozni szeretnél a Nemzeti Sportügynökség Zrt. munkavállalói csapatához, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod a bérigényed és a megpályázni kívánt munkavégzési hely megjelölésével.

Sukoró