Recepciós (Székesfehérvár)

Az Albacomp RI Rendszerintegrációs Kft., Magyarország egyik legnagyobb múltú informatikai vállalkozása munkatársat keres székesfehérvári központjába az alábbi munkakör betöltésére:

Recepciós

A munkakör tartalma:

  • ügyfelek, vendégek fogadása, útbaigazítása, tájékoztatása
  • külső telefonhívások fogadása;
  • az Innovációs Központ vagyonvédelmi-biztonsági kamera rendszerének működtetése, felügyelete,
  • az irodaházban lévő bérlemények, irodák kulcsainak kezelése
  • az irodaházban észlelt rendellenes működés esetén a szükséges intézkedés megtétele, illetékesek értesítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2-3 éves szakmai gyakorlat
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség

Előny:

  • angol nyelv ismerete

Szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével várjuk.

Székesfehérvár