Recepciós, teremfelügyelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az Országos Széchényi Könyvtár

Gazdasági és Üzemeltetési Főosztály

Biztonsági Osztály

recepciós, teremfelügyelő

munkakör ellátására keres munkatársat

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő A munkavégzés helye: 1014 Budapest, Szent György tér 4–5–6.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • be- és kiléptetések végrehajtása, felügyelete
  • be- és kiszállítások figyelemmel kisérése
  • kulcsok kezelése
  • telefonközpont kezelése
  • kiállítótermek felügyelete

Jelentkezési feltételek:

  • alapfokú végzettség
  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet

Az elbírálásánál előnyt jelent:

  • középfokú végzettség
  • idegennyelv ismeret
  • számítástechnikai ismeretek
  • recepciós, teremfelügyelői, vagyonőri tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • monotonitás tűrés

A benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével
  • végzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolata,
  • hozzájáruló nyilatkozat ahhoz, hogy az eljárásban résztvevők megismerhessék a benyújtott dokumentumokat,
  • nyilatkozat arról, hogy a benyújtott dokumentumokban foglalt személyes adatainak eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul,
  • három hónapnál nem régebbi, büntetlen előéletet igazoló hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy nyilatkozat arról, hogy az erkölcsi bizonyítvány megkérése folyamatban van.

A munkakör betölthetőségének időpontja: döntést követően azonnal.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2024. június 25.

A jelentkezés benyújtásának módja: elektronikus úton.

A próbaidő mértéke 4 hónap.

Budapest