Recepciós ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapest 13. kerületébe keresünk olyan recepciós kollégát, aki aktívan részt szeretne venni egy protézisekkel és kerekesszékekkel foglalkozó vállalat életében. Nem egy unalmas ügyfélszolgálatos pozícióra kell gondolni, hanem pörgős és dinamikus mindennapokra, ahol változatosan fognak telni a munkanapok.

Megbeszélés szerint lehetőség van napi 4 vagy 6 vagy 8 órában dolgozni rugalmasan.

Recepciós ügyintéző

Feladatok

  • Be- és kimenő telefonok és e-mailek kezelése,
  • napi posta ügyintézése,
  • méltányossági kérelmek dokumentumainak előkészítése,
  • páciensek fogadása és a kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás és munkájuk segítése,
  • házi pénztár kezelése,
  • az üzlet nyitásában és zárásában való részvétel,
  • az iroda rendben tartása és működésével kapcsolatos teendők ellátása.

Követelmények

  • Középfokú végzettség,
  • recepciós / ügyfélszolgálatos munkatapasztalat,
  • adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • empatikus hozzáállás a páciensekhez,
  • jó kapcsolatteremtő és alkalmazkodó képesség.

Amit kínálunk

  • Juttatási csomag: alapbér + cafeteria,
  • nyitvatartási idő: hétfő - csütörtök 8:00 - 16:30, péntek 8:00 - 14:30,
  • munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület,
  • családias és támogató légkör,
  • változatos mindennapok,

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest