Reggeliztető szakács (Budapest)

Fontos Neked a barátságos környezet, a minőség, a munka mellett a szabadidő? Téged keresünk!

A 4 csillagos, vadonatúj Emerald Hotel & Suites butikhotel a város szívében, a Deák tér szomszédságában várja kedves vendégeit. A Continental Groupnál a szakmai fejlődés mellett lehetőség van új kapcsolatok és karrier építésére is. Téged keresünk, ha szeretnél barátságos környezetben dolgozni és fontos számodra a minőség, valamint a munka mellett a szabadidő is!

Főbb feladatok, munkák:

  • ételek elkészítése,
  • ételek minőségének biztosítása,
  • elkészített ételek tálalása,
  • a gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása,
  • a sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • pontos, precíz munkavégzés, jó szervezőkészség,kiváló együttműködési készség,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség,
  • megbízhatóság, pozitív hozzáállás,
  • vendégközpontú szemléletmód,
  • közvetlen, nyitott személyiség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szállodában szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • heti 5 munkanap,
  • 8 órás bejelentés,
  • személyzeti ebéd,
  • egy barátságos, összetartó közösség,
  • támogató szakmai háttér.

Várjuk fényképes, szakmai önéletrajzod, bérigény megjelölésével!

Munkabér

  • nettó  300 000  Ft  / hó
Budapest