Regional Account Manager - electronic components (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi, elektronikai komponenseket gyártó vállalat budapesti irodájába keresünk Account manager kollégát, aki az EMEA régiós ügyfelekért felelne.

Regional Account Manager - electronic components

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a nemzetközi B2B ügyfélkörrel az értékesítési célok elérése érdekében, ipari és fogyasztói szegmensből egyaránt
  • Rendszeres piac monitorozás és elemzések készítése, árvizsgálat és piaci változások nyomon követése, versenytárs-figyelés
  • Ajánlatok kidolgozása és (éves)üzleti tárgyalások teljes körű lebonyolítása a megadott kereskedelmi partnerekkel
  • Up-selling és cross-selling lehetőségek kiaknázása
  • Szoros együttműködés vállalaton belül a logisztikai és sales osztállyal
  • Vállalaton belüli, a feladatkörhöz kapcsolódó riportolási, kimutatási feladatok ellátása a közép- és felső vezetés részére
  • Egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok

Követelmények

  • Legalább 3-5 éves releváns Account Manageri/Értékesítői tapasztalat - B2B területen, ipari környezetben, félvezetők termékkörrel, nemzetközi piacon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki érdeklődés vagy végzettség

Amit kínálunk

  • Meghatározó piaci szerepet betöltő, stabil vállalat
  • Nemzetközi ügyfélkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Havi szintű utazási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest