Regional Account Manager - electronic components (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi, elektronikai komponenseket gyártó vállalat budapesti irodájába keresünk Account manager kollégát, aki az EMEA régiós ügyfelekért felelne.

Regional Account Manager - electronic components

Feladatok

Napi kapcsolattartás a nemzetközi B2B ügyfélkörrel az értékesítési célok elérése érdekében, ipari és fogyasztói szegmensből egyaránt

Rendszeres piac monitorozás és elemzések készítése, árvizsgálat és piaci változások nyomon követése, versenytárs-figyelés

Ajánlatok kidolgozása és (éves)üzleti tárgyalások teljes körű lebonyolítása a megadott kereskedelmi partnerekkel

Up-selling és cross-selling lehetőségek kiaknázása

Szoros együttműködés vállalaton belül a logisztikai és sales osztállyal

Vállalaton belüli, a feladatkörhöz kapcsolódó riportolási, kimutatási feladatok ellátása a közép- és felső vezetés részére

Egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok

Követelmények

Legalább 3-5 éves releváns Account Manageri/Értékesítői tapasztalat - B2B területen, ipari környezetben (preferáltan elektronikai iparágban), nemzetközi piacon

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Felsőfokú végzettség

Műszaki érdeklődés vagy végzettség

Amit kínálunk

Meghatározó piaci szerepet betöltő, stabil vállalat

Nemzetközi ügyfélkör

Versenyképes juttatási csomag

Havi szintű utazási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest