Regionális Kontrolling Igazgató (EMEA) (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat részére keresünk vezetőt az alábbi pozícióba:

Regionális Kontrolling Igazgató (EMEA)

Feladatok

  • EMEA régióra és több gyáregység vonatkozóan a termelési, a supply chain és a beszerzési területek költségeinek elemzése;
  • Szoros együttműködés a különböző lokációkon dolgozó helyi vezetőkkel;
  • Kb. 10 fős csapat vezetése, a csoportvezetőkön keresztül;
  • Változó és állandó költségek elemzése, megtakarítási programok vezetése, készlet- és termékköltség elemzések készítése;
  • Éves költségtervezés összefogása a régióra vonatkozóan;
  • Termelékenységi elemzések készítése;
  • Befektetési és beruházási projektek pénzügyi támogatása;
  • Éves zárások koordinálása az EMEA régióra vonatkozóan (GAAP és IFRS-nek megfelelően);
  • Éves leltározás összefogása, kontrolling szempontból;
  • A pénzügyi folyamatok és szabályzatok naprakészen tartása, folyamatok fejlesztése;
  • Gyári riportok értelmezése, a felsővezetés támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Gyártó vállalatnál szerzett, releváns kontrolling vagy pénzügyi vezetői tapasztalat;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Lakhelytől függőben Tatabánya vagy Budapest lehet a munkavégzés helye, de mivel két telephelyen is vannak csapattagok, így ideális esetben a leendő vezető heti 1 napot a másik telephelyre is be fog járni (Covid alatt ez lehet, hogy kevesebb).

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, bónusz, vállalti gépjármű magánhasználatra is.
  • Regionális, felelősségteljes pozíció.
  • Stabil és tapasztalt csapattagok.

Előnyök

  • SAP és BI tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Budapest, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest