Régiós értékesítő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Régiós értékesítő

Te vagy akit keresünk, ha:

  • Jól, meggyőzően kommunikálsz,
  • Nyitott vagy a fejlődésre és szívesen tanulsz,
  • Ügyfélorientált szemléleted van,
  • Rugalmas munkaidőt keresel,
  • Igényes vagy a munkádra és környezetedre
  • Szeretsz utazni

Feladatok:

  • Áruházi vásárlók megszólítása, számukra megfelelő banki és biztosítási termék ajánlása,
  • Különböző áruházak látogatása, tervek teljesítése,
  • Napi adminisztráció.

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Határozott megjelenés,
  • MNB pénzügyi, biztosítás közvetítői hatósági vizsga vagy ezt kiváltó releváns diploma (jogi, közgazdász)
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és saját autóval

Amit kínálunk Neked:

  • Havi fix bér + felsőhatár nélküli teljesítményarányos jutalék +
    garantált induló bónusz 1-3. hónapban,
  • 1 hónapra előre egyeztetett beosztás,
  • Biztos munkahely,
  • Heti 5 nap