Rendszergazda (Pécs)

Új kollégát keresünk, aki rendszergazdaként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz a kisvállalati méretű informatikai rendszer üzemeltetése.

Feladatok:

  • Munkaállomások, nyomtatók, hálózati eszközök telepítése, beállítása
  • Kliensek, kiszolgálók szoftveres/ hardveres üzemeltetése, karbantartása
  • Kollégák támogatása számítástechnikai problémáik megoldásában személyesen vagy távoli eléréssel
  • MDM adminisztrátori feladatainak ellátása
  • Naplók elemzése, riportok készítése
  • Új rendszerek, folyamatok tervezésében és megvalósításában való részvétel
  • Fejlesztésekben, beszerzésekben döntéshozatal támogatása

Szakmai elvárások:

  • Microsoft Windows 10 ismerete
  • Microsoft Office ismerete
  • Hálózati/ telekommunikációs ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség

Készségbeli elvárások:

  • Számítástechnikai érdeklődés
  • Ügyfélközpontú-szolgáltatói szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Linux ismeretek
  • Windows 2016/2019 szerver ismeret (Active Directory, virtualizáció)
  • Szerverek, helyi hálózat üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafatéria, élet-és balesetbiztosítás, teljesítmény alapú bónusz, törzsgárda jutalom)
  • 13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Munka jellege:

  • Teljes munkaidő határozatlan idejű szerződéssel

Pécs