Reservation agent (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Budapest egyik legjobb hangulatú boutique szálloda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Reservation agent

Elvárások:

Kiváló angol nyelvtudás, Time management, prioritások megfelelő kezelése, Vendég - és minőségközpontú gondolkodás, Kiváló kommunikációs képesség, Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés, Jó problémamegoldó készség, MS Office alkalmazások, Opera, Tars programok felhasználó szintű ismerete, Szállodai rezervációs és/vagy számlázási tapasztalat

Előnyt jelent:

MS Office és szállodai számítógépes rendszereket (OPERA, TARS) magabiztosan használod, Van szakmai tapasztalatod 4-5 csillagos szállodában recepción/ szobafoglaláson

Feladatok:

A szállodába érkező egyéni szobafoglalások regisztrálása, A megrendelések visszaigazolása, Árajánlatok készítése és kiküldése, Vendégekkel való kapcsolattartás e-mailben és telefonon, A rendelésállomány naprakészen tartása, Ad hoc adminisztratív feladatok ellátása,

, Megbízóról:,

Építsd karriered Budapest egyik legjobb hangulatú boutique szállodájában Reservation Agent pozícióban!, Az első magyarországi MGallery Hotel 2012. decemberében nyitotta meg kapuit az Accor szállodacsoport - a világ legnagyobb szállodaüzemeltetője - tagjaként.

Amit kínálunk:

Fiatalos, jó hangulatú csapat, Családias, stabil, megbízható munkahely, Alapbéren felül teljesítményalapú jutalom, Útiköltség támogatás, Karácsonyi jutalom, ünnepi, közösségi rendezvények, Fejlődési és továbbképzési lehetőségek, tréningek, Munkatársi kedvezmények az Accor Hotels szállodáiban

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest