Részlegvezető (Pécs)

Folyamatosan fejlődő pécsi székhelyű, piacvezető gyártóipari partner cégünk munkatársat keres

Részlegvezető

pozícióba

Feladatok

  • Termelési részleg önálló vezetése, munkafolyamatok szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Riportálás a vezetőség felé
  • Munkaerő-szükséglet tervezése, műszakbeosztások elkészítése
  • Szállítási tervek alapján a termelés megszervezése
  • Beosztott munkavállalók ellenőrzése, oktatása, fejlesztése
  • Folyamatos javító intézkedések keresése, a folyamatok vizsgálata, optimalizálása
  • Aktív részvétel a belső és külső auditokon, valamint a minőségbiztosítási rendszer fejlesztésében
  • SAP rendszer használata, adatok bevitele, illetve adatbevitel ellenőrzése
  • Karbantartási listák ellenőrzése, betartása

Elvárások

  • Minimum 3 év termelésvezetésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Megértő, céltudatos személyiség, határozott fellépés
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Multinacionális környezet

Pécs