FACILITY csoportvezető / részlegvezető (Debrecen) (Debrecen)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Részlegvezető (Debrecen)

Feladatok

  • Kivitelezési divízió alvállalkozói tevékenységének megtervezése, irányítása, összehangolása, koordinálása és ellenőrzése (8-15 alvállalkozó (30-150 fő) + 6 fő saját beosztott);
  • Projektszervezet kialakítása a projektvezetővel közösen az adott projektekre vonatkozóan;
  • Alvállalkozói adatbázis kialakítása, új alvállalkozók felkutatása, alvállalkozók teljesítménymonitorozása, keretszerződések tárgyalása;
  • Kivitelezési projektek megvalósítási folyamatának koordinálása, a végrehajtás ellenőrzése;
  • Technológiai, munkavédelmi, szakmai kockázatok felmérése, javaslatok megtétele és csökkentésének támogatása;
  • Rendszeres egyeztetés a projektvezetőkkel, alvállalkozókkal, munkavédelemmel és az egyéb szakágakkal.

Elvárások

  • Ipari villamos kivitelezésben szerzett min. 5 év tapasztalat;
  • 1-2 év vezetői tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök / mechatronikai mérnök);
  • Felhasználói szintű MS Office tudás;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Színes, izgalmas szakmai feladatok;
  • Támogató csapat;
  • Hosszú távú stabil álláslehetőség;
  • Betanulás után heti 1 nap home office;
  • Versenyképes csomag + céges autó (magánhasználatra is).

Munkavégzés helye

  • Debrecen

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Debrecen