Részmunkaidős kontroller (16-2883) (Budapest)

Részmunkaidős kontroller (16-2883)

Globális piacvezető gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Havi riportok, kimutatások készítése különböző KPI-okról,
  • Részvétel a pénzügyi előrejelzési folyamatokban,
  • Zárási folyamatokban való aktív részvétel,
  • Költségelemzések, modellszámítások elvégzése,
  • Külföldi vezetővel való szoros kapcsolattartás.

Elvárások

  • Kontrolling területen szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Előny: gyártócéges környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Heti 20 órás munkavégzés,
  • Rugalmas munkavégzés, home office lehetőség,
  • Kedvező juttatási csomag,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség,
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy innovatív, dinamikusan bővülő vállalatnál.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest