Részmunkaidős nyugdíjas pénztáros (Győr)

Részmunkaidős nyugdíjas

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Részmunkaidős nyugdíjas pénztáros

Leírás

Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben nyitotta meg első üzletét Magyarországon. Világszerte 5381 üzletettel rendelkezik.

Feladatok

  • pénztárosi feladatok ellátása
  • vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Elvárások

  • precíz munkavégzés
  • öregségi nyugdíjat igazoló határozat

Amit kínálunk

  • bruttó bér: 1337 Ft/óra + műszakpótlék
  • csak 15% SZJA levonás, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk
  • hosszú távú munkalehetőség

MUNKAIDŐ

  • hétfőtől-vasárnapig változó beosztásban, minimum 2-3 nap, 4-6-8 órában, 5.30-22.00 óra között

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)

Munkavégzés helye

  • Győr
Győr