Árufeltöltő (Hollandia)

Szeretnél egy jó lehetőséget megragadni? Csapatunk árufeltöltőket keres az Amszterdam és Maastricht városokban található neves hollandiai szupermarketekbe. Rugalmasság és a pontos, precíz munkavégzés kiemelt fontosságú. Ha nem okoz gondot számodra az éjszakai munkavégzés, akkor ez az ideális pozíció a számodra!

Árufeltöltő

Feladatok

  • Feltöltöd az áruház polcait, gondoskodsz arról, hogy a termékek jól láthatóak legyenek
  • Ellenőrzöd az élelmiszerek és egyéb termékek lejárati idejét
  • Gondoskodsz a polcok tisztaságáról és rendezettségéről
  • Segítesz nyilvántartani az áru mennyiségét és szükség esetén új árut rendelsz

Elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jól tudsz csapatban dolgozni
  • Mobilis vagy
  • Angol nyelvű önéletrajz

Tanulmányok

  • Középfokú végzettség

Előnyök

  • Ha rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Amit kínálunk

  • Állandó éjszakai műszak
  • Órabér bruttó 13,71 euró + éjszakai pótlék
  • Heti fizetés
  • Túlóra lehetőség
  • Jól felszerelt szállás
  • Betegbiztosítási támogatás

Szükséges nyelvismeret

  • angol kommunikációs szinten

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő
  • Beosztott

Munkavégzés helye

  • Amszterdam