Logisztikai munkatárs (Hollandia)

Európa legnagyobb zöldkereskedelmi központja, ahol nem kevesebb, mint 25,000 négyzetméteren található növények, virágok és kiegészítők széles választéka. A cég küldetése, hogy boldogabb és egészségesebb környezetet teremtsen növények és virágok segítségével. Növény- és virágszeretetét igyekszik átadni az embereknek. Ereje a széles választékában rejlik, amely magában foglalja a legújabb zöld innovációkat, valamint exkluzív és egyedi termékeket. A stratégia középpontjában mindig az ügyfél elégedettsége áll. Minőség iránti szenvedély által kísért dinamikus vállalkozás, amely minden erőfeszítésével arra törekszik, hogy ne csak kielégítse, hanem felülmúlja az ügyfelek elvárásait.

Logisztikai munkatárs

Feladatok

  • Az érkező áruk fogadása és rögzítése a rendszerben
  • Ellenőrzés és hibák jelentése az illetékes részlegek felé
  • Matricázás
  • Rendelésösszekészítés

Elvárások

  • Pontosság és precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Angolul
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunka
  • Több műszakban történő munkavégzés
  • Tapasztalat hasonló területen
  • Az állás betöltéséhez önéletrajz és jogosítvány előnyt jelent

Tanulmányok

  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Heti fizetés Bruttó órabér: 13,61 euró
  • Műszakpótlékok
  • Munkavédelmi cipő és ruha
  • Szállás
  • Egészségbiztosítás

Szükséges nyelvismeret

  • angol kommunikációs szinten

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő
  • Beosztott

Munkavégzés helye

  • Aalsmeer