Részmunkaidős targoncavezető (Biatorbágy)

Humán Centrum Kft.

Részmunkaidős targoncavezető

Leírás

A FedEx a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A biatorbágyi modern, logisztikai elosztó központba várják most új munkatársak jelentkezését akár azonnali munkakezdéssel, hosszú távra.

Feladatok

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban
  • Csomagok vonalkódjának szkennelése
  • Jegyzőkönyvek írása

Elvárások

  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Bruttó 3092 Ft/óra + műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása
  • Cafetéria
  • Azonnali kezdés

Munkaidő

  • Hétköznapokon 18:00-22:00 óra között

  • cafeteria, bérlettámogatás

Munkavégzés helye

  • Biatorbágy
Biatorbágy