Robotprogramozó (Nyíregyháza)

Partnerünk egy német multinacionális vállalat, amely elektromos járművekhez gyárt alkatrészeket. Új telephelyükön most indítják be a termelést, és új munkatársakat keresnek. Tapasztalt, magabiztos jelölteket keresnek, akik képesek alkalmazkodni egy gyártó vállalat induló szakaszához és megbirkózni a felmerülő kihívásokkal.

Robotprogramozó

Feladatok

  • Vezérlőrendszerek tervezése, fejlesztése és megvalósítása különböző robotalkalmazásokhoz, figyelembe véve az egyedi követelményeket és a környezeti feltételeket.
  • Robotvezérlő algoritmusok létrehozása
  • Szenzorok integrálása: Különböző érzékelők, például kamerák, lidar, infravörös érzékelők stb. integrálása és kalibrálása a valós idejű adatok gyűjtése és beépítése a robot döntéshozatalába.
  • Szimulációs eszközök használata a robot viselkedésének tesztelésére különböző forgatókönyvekben, a hibák azonosítására és a teljesítmény optimalizálására a valós környezetben történő megvalósítás előtt.
  • Biztonsági protokollok és intézkedések végrehajtása a robot emberekkel és környezetével való biztonságos interakciójának biztosítása érdekében.
  • Dokumentálás és szoros együttműködés a mérnökökkel, tervezőkkel és a fejlesztőcsapat más tagjaival a robotmegoldások egyedi követelményekhez való igazítása és optimalizálása érdekében.
  • A robotvezérlő rendszer hibáinak azonosítása és elhárítása mind a fejlesztési fázisban, mind a megvalósítás után.
  • Folyamatos képzés és az új technológiák, trendek és innovációk megismerése a robotika területén annak érdekében, hogy a kifejlesztett megoldások a legkorszerűbbek legyenek.

Követelmények

  • Tapasztalat robotprogramozás terén (KUKA, Fanuc, Staubli stb.)
  • Szenzorok integrálásában szerzett jártasság
  • Biztonsági előírások ismerete
  • Problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Pontosság a dokumentációra való tekintettel

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőségek
  • Nemzetközi hátterű stabil vállalat
  • Induló beruházásban való részvétel
  • Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza