Ruhabolti kisegítő (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A cég generációk óta fontos szerepet tölt be a modern stílusú és a legújabb divatot képviselő ruházat értékesítésében.

Ruhabolti kisegítő

Feladatok

  • a vásárlók kiszolgálása
  • ruhák vállfára pakolása, hajtogatása
  • áru kipakolása

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • kommunikatív, barátságos hozzáállás
  • aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • olyan diákok jelentkezését várjuk, akik augusztus hónapra tudják vállalni a munkát

Munkaidő:

  • hétfőtől vasárnapig 9:00 - 20:00, változó beosztás szerinti előre egyeztetett időpontokban
  • helyszínek: Premier Outlet, 22., 23, 5., 6., 7. kerületben

Amit kínálunk:

  • bérezés: bruttó 1200 Ft/óra
  • barátságos légkör

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest