Sales Consultant (ERP) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Sales Consultant (ERP)

Feladatok

Üzleti tanácsadással, megoldások bevezetésével foglalkozó, Microsoft Dynamics ERP alapú üzleti megoldásokat kínáló Partnerünkhöz keresünk Értékesítési Tanácsadó kollégát az alábbi feladatokkal:

- Szoros együttműködés a Sales Managerrel és az értékesítési csapattal
- Meglévő ügyfelek igényeinek kielégítése
- Új, potenciális lehetőségek felkutatása
- Részvétel az értékesítési stratégia kialakításában
- Részvétel a marketing tervek kidolgozásában

Elvárások

Elvárások:

- Minimum 3 éves tapasztalat üzleti szoftverek és/vagy informatikai megoldások értékesítésében
- Diploma (üzleti, mérnöki, vagy informatikai)
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Értékesítési attitűd
- Megoldás értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

Amit a cég kínál:
- Tér az új ötletekre, gondolatokra
- Külföldi projektlehetőségek
- Jól kidolgozott mentor program, központi tréningek, képzések
- Lehetőség Microsoft tanúsítások megszerzésére
- Versenyképes alapfizetés, SZÉP Kártya, Medicover csomag, All you can move kártya
- Angol, német nyelvtanfolyam
- Heti 1 nap home office
- Autó, laptop, mobil

Munkavégzés helye

Budapest (Budapest)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

Budapest