Sales Coordinator (Rétság)

Sales Coordinator

Leírás

Rétsági, csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk sales coordinator pozícióba kollégákat.

Feladatok
Ami a Sales Coordinator feladatai közé tartozik:

  • A vevő által küldött beszerzési megrendelés értékelése és Proforma számlák rövid időn belüli kiállítása
  • Egyes kulcsfontosságú ügyfelek napi tevékenységének irányítása és értékesítési menedzserek segítése az ügyfél hatékony kiszolgálásában
  • Sikeres kommunikáció fenntartása a logisztikai, kereskedelmi, csomagoló-, gyártó- és minőségügyi csapattal
  • Gondoskodjon a zökkenőmentes panaszkezelésről

Elvárások

  • Microsoft Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készségek és panaszkezelés angolul és ukránul.
  • Minimum középfokú végzettség
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal csapat
  • Modern, új, nemzetközi környezet
  • Jogi szempontból tisztázott fizetés
  • Utazási támogatás

Munkavégzés helye

Rétság

Rétság