Sales és marketing munkatárs (Budapest)

Prémium minőségű gyümölcspréseket és blendereket forgalmazó webáruház

Sales és marketing területre

munkatársat keres.

Feladatok

  • Piackutatás és konkurencia figyelés
  • Ügyféligény felmérések
  • sales stratégia fejlesztése és kidolgozásában való aktív részvétel
  • telefonos és írásos kapcsolattartás partnereinkkel magyar és angol nyelven
  • tárgyalások önálló előkészítése és lefolytatása
  • weboldal karbantartása, frissítése (termékadatlapok, új termékek, woocommerce admin)
  • Új ügyfelek felkutatása és megnyerése
  • Szerződések kezelése
  • Ügyfeleink szakszerű és pontos tájékoztatása termékeinkről
  • Értékesítési tevékenységek dokumentálása és pontos adminisztrációja
  • Értékesítési kereskedelmi csatornák monitorozása, kezelése (árukereső, árgép stb.)
  • Új social media felületek és influencerek felkutatása
  • Kapcsolattartás a szerződött influencerekkel
  • Meglévő social media platformok napi szintű üzemeltetése: szöveges és képi tartalomgyártás, posztolás, üzenetek
  • Nyereményjátékok teljes körű menedzselése
  • YouTube csatorna karbantartása, kezelése
  • Marketinget támogató reklámanyagok készítésének koordinálása
  • Kimutatások, statisztikák készítése, elemzése
  • Termékbemutatók szervezése és koordinációja

Elvárások

  • Minimum 3-5 év tapasztalat marketing és sales területen
  • online marketingcsatornák tudatos használata
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek: MS Office, Wordpress, WooCommerce, Shopify (elony)
  • jó tárgyaló, kapcsolatépítő és problémamegoldó készség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kreativ gondolkodás, proaktív szemlélet
  • magabiztos, kulturált, határozott fellépés
  • kiemelkedő kapcsolatteremtési és kommunikációs képesség
  • siker- és teljesítmény orientált hozzáállás
  • vevő orientált, értékesítő szemléletmód/attitűd

Előnyök

  • egészségtudatos életmód iránti érdeklődés
  • értékesítő véna

Amit kínálunk

  • fix, stabil munkahely
  • rugalmas munkavégzés lehetősége
  • céges telefon
  • teljesítményarányos fizetés

Budapest