Sales manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk az ipari méréstechnikai eszközök és a gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások terén piacvezető. A több mint 100 éves múlttal rendelkező vállalat jelenleg, egy Sales Manager munkatárs csatlakozását várja.

Sales manager

Feladatok

  • A vállalat szolgáltatásainak, berendezéseinek értékesítése
  • Ügyféligények felmérése, előzetes szakmai egyeztetések alapján történő javaslattétel, konzultatív értékesítés
  • Személyreszabott árkalkulációk készítése, ajánlatadási folyamat vezetése
  • After sales tevékenységek (mérőgép berendezés felújítások, frissítések, szoftverkövetések, kapcsolódó berendezések) értékesítése
  • Aktív kapcsolattartás és együttműködés a meglévő és potenciális ügyfelekkel, partnerekkel; az értékesítési folyamat végigkísérése a kapcsolatfelvételtől egészen az átadásig
  • Ügyfélkör bővítése - aktív részvétel termékbemutatók szervezésében és megvalósításában; közreműködés a vállalat piaci pozíciójának erősítésében
  • Új technológiák, megoldások, programok megismerése, folyamatos nyomon követése, javaslattétel a rendszerek működési hatékonyságának növelésére
  • Értékesítési irányszámok és célkitűzések teljesítése,
  • Aktív kapcsolattartás az anyavállalattal és a társosztályokkal, napi kommunikáció az értékesítési csapattal
  • Kimutatások, riportok készítése, statisztikák összeállítása

Követelmények

  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat műszaki, konzultatív értékesítési, kereskedelmi pozícióban
  • Komplex műszaki berendezések / megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Erős műszaki alapismeretek
  • Proaktív, céltudatos személyiség
  • Erős elkötelezettség és motiváció a szakterület iránt

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazás és teljesítmény bónuszok, céges autó
  • Stabil, nemzetközi háttér, német cégkultúra
  • Magas szakmai színvonalat képviselő vállalat, világszinten erős piaci pozíció
  • Személyre szabott és széleskörű betanulási folyamat
  • Cégen belüli, nemzetközi karrierlehetősége

Budapest