Sales manager (16-2881) (Budapest)

Sales manager (16-2881)

Partnerünk villamos tervezéssel, épületautomatikával foglalkozik, új üzletágukban egy tervezőszoftvert fejlesztenek, amely lehetővé teszi az okos otthonok megtervezését gyorsan és hatékonyan. Részükre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Informatikai szoftver értékesítése,
  • Sales stratégia kidolgozása,
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, tájékoztatása,
  • Értékesítési folyamat nyomon követése,
  • Szerződések előkészítése,
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Magas szintű kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • B2B értékesítésben van tapasztalat,
  • Műszaki affinitás, érdeklődés az elektrotechnika és az okos otthonok iránt,
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Tőkeerős, biztos háttér,
  • Előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest