Sales munkatárs (Magyarország)

Vezető ventilátor- és szellőzőrendszer-gyártó globális vállalat megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Sales munkatárs

Elvárások:

  • Hajlandóság alkalmi üzleti utakra (belföldi és nemzetközi),
  • Kereskedelmi szakképzettség,
  • Jó műszaki ismeretek vagy műszaki végzettség,
  • Gyors és rugalmas munkavégzés,
  • Nagyon jó kommunikációs készség,
  • Magabiztos német és angol tudás

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Árajánlatok elkészítése,
  • Termékrészek és szolgáltatások értékesítése,
  • Ügyfélkapcsolat koordinálása az értékesítési vezetőkkel,
  • Szoros együttműködés az értékesítési irodákkal világszerte,
  • Az értékesítési irodák támogatása technikai kérdések és marketing terén,
  • Szabványos projektekre vonatkozó szerződéses tárgyalások lefolytatása és támogatása,
  • Költség és áradatbázis fenntartása,
  • CRM-rendszer folyamatos karbantartása,
  • Intenzív információcsere termékspecialistákkal és értékesítési vezetőkkel a piaci lehetőségekről,
  • SAP használata

Amit kínálunk:

  • Vonzó munkakörnyezet,
  • Személyes fejlődés,
  • Intenzív képzés,
  • Folyamatos oktatás és továbbképzés,
  • Rugalmas munkaidő-szervezés