Sales munkatárs (Pilismarót), (Budapest)

Pályázatot hirdetünk

Sales munkatárs

pozíció betöltésére

Feladatok

  • Rendezvények előkészítése és szervezése a Dunakanyarban található Pilismaróti Panzió, Vendégház, Életmód- és Tréningközpontban:
  • Rendezvények meghirdetése socialmedia felületeken (facebook, instragram stb.),
  • Tematikus rendezvények - kapcsolódó programok, előadók és résztvevők - megszervezése,
  • A rendezvényekhez kapcsolódó catering szolgáltatás és konyhai háttér megszervezése, koordinálása.
  • Felügyeli XIII. kerületi ingatlanok bérbeadását:
  • Megszervezi az ingatlanok karbantartását, kiadásokat vezet, bérlőkkel kapcsolatot tart és a kapcsolódó elszámolásokat intézi (rezsi, bérleti díj..),
  • XIII. kerületi Streaming Stúdióval kapcsolatos koordinációs feladatok ellátása (szabad időpontok egyeztetése, stúdió bérbeadása, a meglévő és új ügyfelekkel személyes/ online kapcsolattartás, kapcsolatépítés, árajánlatok készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Előny szállodai értékesítés/vendéglátás területén szakmai gyakorlat és végzettség,
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség,
  • Jó gazdálkodási és problémamegoldó készség,
  • Agilis, céltudatos és proaktív személyiség,
  • A digitális technológiák készség szintű ismerete.
  • “B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Egyénre szabott, motiváló, teljesítményorientált juttatási csomag (alapbér + kiemelt jutalék),
  • Gépkocsi használati lehetőség (költségtérítéssel),
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Pilismaróti tartózkodás esetén szállás biztosított.

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület Reitter Ferenc utca,
  • Pilismaróti Panzió, Vendégház, Életmód- és Tréningközpont.

Fényképes jelentkezéseket várunk.

Budapest