Sales support specialist (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

AZ ALFÖLDI TEJ KFT.

SALES SUPPORT SPECIALIST

MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

Feladatok

  • Adminisztratív háttér biztosítás az értékesítési csapat munkájához
  • Külső- és belső üzleti információk áramlásának biztosítása, Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Napi folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok végrehajtása
  • Új termékek bevezetéséhez nyújtott támogatás ( prezentációk előkészítése)
  • Kimutatások, statisztikák, rendszeres riportok- elemzések készítése
  • Fordítási feladatok ellátása
  • SAP rendszer kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területe szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete különösen magas excel tudás
  • Önálló, talpraesett, jó szervezési képesség, kreatív személyiség,
  • Erős elemző képesség

Előny

  • FMCG tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Mobiltelefon
  • Multinacionális háttér, családias hangulat, összetartó csapat
  • Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatkö

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Jelentkezését várjuk a "Jelenkezem az állásra" gombra kattintva.