Sales Team Lead_FMCG (Budapest)

Partnerünk az Orbico Hungary Kft. kiemelkedő szereplő a teljeskörű disztribúciós és ellátási lánc menedzsment területén, folyamatos, dinamikus növekedés jellemzi őket. Most csapatukba keressük új feketeöves vezető kollégájukat, Sales Team Leader pozícióba Retail fókusszal.

A cég világszerte ismert olyan minőségi márkáknak vezető disztribútora, mint például az Ariel, Lenor, Pringles, Braun, Gillette vagy a Lavazza.

Amennyiben rendelkezel FMCG területen szerzett 5 év releváns szakmai tapasztalattal, amelyből van 3 év people management tapasztalatod, erős az angol nyelvtudásod, és szeretnél a korábban említett világmárkákon dolgozó csapatot vezetni akkor Téged keresünk! :)

Sales Team Lead_FMCG

Feladatok

  • Éves értékesítési terv elkészítése a Kiskereskedelmi Értékesítési osztály által forgalmazott márkák számára.
  • Értékesítési üzleti tervek, tevékenységek és kampányok készítése és kidolgozása
  • Az értékesítési volumen, a bevételek és a bruttó árrés nyomon követése a forecastokhoz képest, a problémás területek azonosítása.  Az értékesítési csapat általános teljesítményének javítása érdekében folyamatok módosítása, illetve erőforrások átcsoportosítása
  • Tervek kidolgozása az értékesítés maximalizálására, teljesítmény nyomon követése és a fejlesztési területek meghatározása
  • Az értékesítési csapat képzése a szervezet termékeinek és szolgáltatásainak technikai vonatkozásairól; marketing kampányokról és értékesítési promóciókról; valamint az értékesítési technikákról, eljárásokról és szabványokról, amelyek segítik őket értékesítési céljaik elérésében.
  • Éves teljesítményértékelés elvégzése a csapattal; munka- és fejlesztési terv kidolgozása a beosztottjaival
  • Hosszú távú stratégiai tervek vezetése (JVC/TSC/JBP) a kulcsfontosságú ügyfelekkel.
  • Akciós ár és bolti tevékenységek tervezése, költségtervek készítése és azok érvényesítése.
  • Ügyféltartozás kezelése, fennálló tartozások kezelése.
  • Vegyen részt a NAM, KAM kiválasztásában, fejlesztésében és motiválásában
  • Hatékony együttműködés kialakítása a partner részlegekkel - IT, logisztika, pénzügy, HR.
  • A Trade Marketing Osztályhoz közeli munkavégzés az értékesítési terv, az ügyfelek jövedelmezősége, a kezdeményezések végrehajtása, a promóciós terv tekintetében
  • Legyen része a Digital Transformation projektnek, segítse a digitális csapatot a B2B platform tervezésében, bevezetésében, finomhangolásában.

Követelmények

  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Kiváló konfliktuskezelési készség
  • Vezetői készségek (coaching, delegálás, controlling stb.)
  • Befolyásolási készségek
  • Motiváló készségek
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Rugalmas és gyors reagálás
  • Jó logikai és matematikai gondolkodás
  • Minimum 5 év kereskedelmi tapasztalat
  • Minimum 3 év hasonló iparágban (FMCG) szerzett vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

-versenyképes juttatási csomag

-cafetéria, bónusz

-céges autó

-jól megközelíthető lokáció,(13. kerület) 8.emeleti panorámás irodaház, futópályával

-állatbarát munkahely

-összetartó csapat, rendszeres csapatépítők

-rendszeres továbbképzések, tréningek

-angol nyelvtanfolyam

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest