SAP FI-CA Tanácsadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

SAP tanácsadással, egyedi fejlesztéssel és innovatív technológiai megoldásokkal foglalkozó, budapesti székhelyű, IT partnercégünkhöz keresünk SAP FI-CA Tanácsadót vagy SAP Key User-t. Nem baj, ha nem rendelkezel gyakorlatban SAP Tanácsadói tapasztalattal. Itt mindenre betanítanak!

SAP FI-CA Tanácsadó

Feladatok

  • Projektekben való aktív részvétel:

o ügyféligények felmérése
o koncepcionális tervezés, specifikációk készítése
o rendszerbevezetés
o funkcionális- és integrációs tesztelés
o hibajavítások elvégzése
o dokumentálás, riportálás

  • Támogatási tevékenység ellátása meglévő ügyfelek esetén
  • Oktatások és workshopok megtartása
  • Szakmai támogatás nyújtása az értékesítési tevékenység során (prezentáció, rendszerbemutató)
  • Részvétel ajánlatok készítésében
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a projektek résztvevőivel
  • Junior tanácsadók képzése, mentorolása

Követelmények

Téged keresünk, ha

  • felsőfokú végzettséggel (minimum BSC) rendelkezel,
  • minimum 3 év pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalatod van,
  • minimum 3 év SAP FI-CA modulban szerzett szakmai tapasztalatod van,
  • analitikus látás-/gondolkodás módod van,
  • pontos, precíz és határozott vagy, a határidőket mindig betartod,
  • önállóan be tudod osztani az idődet,
  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel.

Előny:

  • SAP hivatalos certifikációk megléte
  • SAP S/4HANA tapasztalat
  • FI-CA modulbevezetési tapasztalat
  • Komplex informatikai projektkörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Interaktív csapatépítő programok
  • Szakmai kihívás
  • Béren kívüli juttatások
  • SAP Learning Hub 1 éves előfizetés
  • SAP Cerrtifikációk megszerzése (vizsgák díját IS állja a cég)
    Ezeket a vizsgákat és tréningeket nem a munkaidőn kívül kell elvégezned (!!!), hanem a munkaidődön belül foglalkozhatsz velük
  • Irodaházon belüli kedvezmények az ott működő szolgáltatóknál (ingyenes edzőtermi használat, kedvezményes manikűr stb.)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest