SAP HCM tanácsadó (Pécs)

SAP HCM tanácsadó

Leírás

Feladatok

  • Felelős az SAP HCM alkalmazásokért, különösen a személyzeti adminisztráció, időgazdálkodás, bérszámfejtés és interfészek terén
  • SAP HCM projektek vezetése
  • Modul-, alkalmazás- és folyamatfelelősség vállalása
  • Tanácsadás a részlegeknek a folyamatok és követelmények technikai megvalósításáról
  • A meglévő megoldások folyamatos fejlesztése és optimalizálása, problémák esetek kezelése
  • A támogatási csomagok koordinálása és tesztelése, valamint képzések tervezése és szervezése
  • Külső szolgáltatók támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség üzleti adminisztráció, üzleti informatika, számítástechnika, ipari mérnökség vagy hasonló területen
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat SAP HCM területen
  • Folyékony német és angol nyelvtudás
  • SAP HCM, valamint SAP HCM BW ismeret
  • Tapasztalat személyzeti költségtervezés, strukturális jogosultságok, szervezeti menedzsment, ABAP és Web-Dynpro terén
  • Nyitott gondolkodásmód, önállóság, csapatjátékosság

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria és önkéntes nyugdíjpénztári juttatás
  • Áttelepülési támogatás
  • Többféle bónusz
  • Home office, rugalmas munkavégzés
  • Képzési lehetőségek

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs