SAP Specialist (S4/HANA) (Budapest)

SAP Specialist (S4/HANA)

Leírás

Partnerünk egy német multinacionális cég, amely az energiatermelés, -átvitel és -tárolás területén kínál innovatív megoldásokat. Tevékenységi köre kiterjed a megújuló energiaforrások, például szél- és napenergia, valamint a hagyományos energiatermelés fejlesztésére is. Ehhez a partnerünkhöz keresünk angolul folyékonyan beszélő SAP HANA Specialist munkatársat.

Feladatok

  • Átállás támogatása SAP OneP-ről S4/Hana-ra.
  • Modulok telepítése, karbantartása.

Elvárások

  • Tapasztalat SAP modulok integrálásában és általános SAP rendszerismeret.
  • PP/DS, AM modulok ismerete.
  • Mélyreható ismeretek az SAP rendszerek működéséről és legjobb gyakorlatairól.
  • Képesség az üzleti igények megértésére és az SAP rendszer megfelelő konfigurálására.
  • Alapszintű adatbázis-struktúrák/adatbázis-kezelés, MSSQL adatbázis-kezelő szoftver ismerete.
  • Analitikus gondolkodás (probléma- és kockázatfelismerés, kontextuális tudatosság).
  • Képesség önálló munkavégzésre meghatározott célok és projektmenedzsment megközelítés alapján.
  • Alapszintű ismeretek az ipari hálózati alapelvekről.
  • Folyékony angol nyelvtudás.

Előny:

  • Felhőalapú architektúrák/technológiák ismerete (Google Cloud, SAP S/4 HANA).
  • Részvétel ipari digitalizációs/gyártástámogató IT projektekben.
  • IT tapasztalat gépészeti gyártási folyamatok terén.
  • Német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés a szakmai háttér alapján.
  • Cafetéria-keret.
  • Magán-egészségbiztosítás.
  • Munka összetartó, barátságos közösségben.
  • Modern és nemzetközi környezet.
  • Hibrid munkarend.
  • Rendszeres vállalati események az egészséged és jólléted támogatására: ingyenes egészség hetek tavasszal és ősszel, közösségi tevékenységek, csapatépítő programok, családi események és társadalmi kezdeményezések.
  • Folyamatos képzések a szakmai tudás és készségek fejlesztésére.
  • Változatos karrierlehetőségek egy vezető globális vállalatnál.
  • A funkciók, üzletágak és régiók közötti együttműködés fejleszti a készségeidet és bővíti a kapcsolati hálódat is.
  • E-bicikli bérlési támogatás.
  • Munkatársi ajánlási bónusz.
  • Munkavállalói kedvezmények vásárlásokra és szolgáltatásokra.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest