SAP szakértő (Budapest)

SAP szakértő

Feladatok

  • SD, FI feladatok ellátása SAP közmű modulhoz kapcsolódóan
  • SAP alkalmazásüzemeltetése és fejlesztése
  • Közmű számlázási folyamathoz tartozó SD számlázási és kapcsolódó pénzügyi területek informatikai támogatása
  • Üzleti igények elemzése, informatikai specifikálása, kapcsolattartás az üzlettel, tanácsadás, segítségnyújtás, javaslattétel
  • Aktív részvétel a tesztelésben
  • Részvétel projektekben
  • Érdeklődés esetén alkalmazásfejlesztési, egyéni fejlődési lehetőség (opcionális, lehetőség)
  • Hibajegyek kezelése és megoldása, napi felhasználó támogatás
  • Hibák elemzése, segítségnyújtás
  • Riportok és kimutatások készítése

Elvárások

  • Felsőfokú és/vagy Informatikai, műszaki, pénzügyi vagy gazdasági területen szerzett végzettség
  • Nagyvállalati alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • Angol alapszintű nyelvtudás
  • Adatbáziskezelés
  • SAP modulgazdai tapasztalat.

Előnyök

  • SAP ABAP ismeret
  • Közmű iparági tapasztalat
  • Közmű modulok IS-U vagy FI-CA ismerte
  • Gazdasági, pézügyi ismeretek
  • Windows szerver környezetben alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • Haladó MS Excel ismeret
  • MSSQL tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület, Paks, Szeged

Budapest