SAP támogatási szakértő (Budaörs)

Veolia Energia Magyarország Zrt.

SAP támogatási szakértő

pozícióba keres munkatársakat bővülés céljából.

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • SAP R/3 környezetben üzemelő beszerzési, készletezési, pénzügyi funkciók végfelhasználói támogatása
  • általános SAP R/3 végfelhasználói támogatás
  • SAP R/3 egyedi fejlesztési igények és módosítások specifikálása, egyedi kiegészítések tesztelési előkészítése, tesztelések lebonyolítása, felhasználók oktatása
  • kimutatások készítése, adatszolgáltatások előkészítése, riportok és lekérdezések generálása, query készítése,
  • Hatékonyságot javító, nagyobb fejlesztési igények felmérése, és specifikálása, valamint az üzletet támogató kisebb beállítások önálló elvégzése
  • pénzügyi és számviteli szakterület támogatása auditok során,
  • szabályzatok, oktatási anyagok aktualizálása, előkészítése,
  • társosztályokkal, szállítókkal való kapcsolattartás
  • SAP S/4HANA bevezetés támogatása illetve egyéb projektekben való részvétel.

Nálunk a helye, ha:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki vagy közgazdasági vagy informatikai) végzettséget szerzett,
  • Minimum 3 év beszerzési és/vagy pénzügyi és vagy műszaki ismeretekkel rendelkezik,
  • Minimum 2 év alkalmazás üzemeltetési és minimum 3 év SAP R/3 felhasználói gyakorlattal rendelkezik,
  • Gyakorlatban is folyamatosan használt, társalgási szintű angol nyelvismerettel rendelkezik,
  • Folyamatszemléletű, komplex gondolkodásmóddal rendelkezik,
  • Magabiztos MS Office és Google workspace tudással rendelkezik,
  • szeret csapatban és önállóan egyaránt dolgozni,
  • megbízható, precíz munkavégzés jellemzi munkáját.

Előnyt jelent, ha:

  • SAP PM, MM, AM, FI, CO modul ismerettel rendelkezik
  • SAP 4HANA ismerettel rendelkezik
  • SAP SRM, HR, CRM, ARIBA ismerettel rendelkezik
  • SAP kulcsfelhasználói tapasztalattal rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Amit ajánlunk:

  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • a betanulási folyamatot teljeskörűen támogatja a csapat és a vezető,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőség,
  • helyszíni szűrővizsgálatok,
  • ingyenes parkolási lehetőség.

Munkavégzés helye:

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében, mely buszos tömegközlekedéssel a Kelenföldi pályaudvarról 15 perc alatt megközelíthető.

Budaörs